Lidhje

4 mijë libra në panairin e librit në Ulqin


Panairi i librit në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në Ulqin është duke u mbajtur Panairi i 15 i librit, ku u ekspozuan afro 4 mijë tituj librash të botuesve nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi.

Shkrimtarët dhe botuesit shqiptarë e vlerësuan Panairin e librit si një veprimtari tejet të rëndësishme, jo vetëm për Ulqinin, por edhe për bashkëpunimin rajonal në fushën e kulturës.

Panairi i librit në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

XS
SM
MD
LG