Lidhje

Festivali Ndërkombëtar i Folklorit në Ulqin


Në Ulqin u mbajt Festivali Ndërkombëtar i Folklorit, me ansamble folklorike nga Ballkani dhe Europa. Në festivalin e këtij viti morën pjesë 12 vende. Siç njofton korrespondenti ynë Ali Salaj, festivali synon të inkurajojë turizmin kulturor.

Festivali Ndërkombëtar i Folklorit në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG