Lidhje

Media Arkivi

Ulqin: Krizë politike në pushtetin vendor


Si pasojë e përçarjes dhe mosbesimit në koalicionin e partive politike shqiptare, prej disa muajsh pushteti vendor i Komunës së Ulqinit gjendet në një krizë të thellë politike.

XS
SM
MD
LG