Lidhje

Monumentet e rrezikuara të Ulqinit


Monumentet e Ulqinit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në Komunën e Ulqinit gjenden me dhjetëra monumente kulturore që nuk janë përfshirë në listën e trashëgimisë kulturore dhe si pasojë dita ditës po shkatërrohen.

Monumentet e Ulqinit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG