Lidhje

Plazhet e Ulqinit renditen në listën botërore të plazheve të pastra


Plazhet e Ulqinit renditen në listën botërore të plazheve të pastra
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Bregdeti i Ulqinit është i njohur për plazhet më të mira dhe më cilësore në Mal të Zi dhe rajon. Këto ditë, 7 plazhe të Ulqinit u çertifikuan me çmimin “Flamuri i kaltër”, duke u renditur në listën botërore të plazheve të pastra.

XS
SM
MD
LG