Lidhje

Media Arkivi

Ulqin, toleranca dhe diversiteti tek fëmijët në shkolla


Ulqin, toleranca dhe diversiteti tek fëmijët në shkolla
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Toleranca dhe diversiteti në shoqëri është pjesë e një projekti në shkollat fillore të Ulqinit. Siç njofton korrespondenti ynë Ali Salaj, Ulqini është një ndër qytetet me një mjedis shumëkulturor dhe shumëfetar në Mal të Zi.

XS
SM
MD
LG