Lidhje

Zhvillimi i turizmit rural në zonën e Ulqinit


Gjallërimi i turizmit rural në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Në zonën e Ulqinit ka kapacitete të shumta, të cilat mund ta gjallërojnë turizmin urban, duke tërhequr vëmendjen edhe të investitorëve të ndryshëm. Gjallërimin e turizmit rural, njohësit e kësaj fushe e shohin si një domosdoshmëri të kohës, pasi në këtë zonë monumentet natyrore janë ende të paprekura dhe mund të shndërrohen në hapësira atraktive për turistët e huaj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG