Lidhje

Valbin, histori suksesi e biznesit privat


Valbin, histori suksesi e biznesit privat
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:03 0:00
Para 10 vjetësh, Shkumbin dhe Valbona Qerimi vendosën të bënin realitet një dëshirë të tyre: të hapnin një biznes të vetin. Pas një dekade, kompania Valbin e drejtuar prej tyre, është një biznes i suksesshëm me 800 punonjës, me shërbime përkthimi, analitike dhe kulturore për sektorë qeveritarë dhe privatë.Shkumbini dhe Valbona Qerimi ishin sot të ftuar në emisionin televiziv Ditari të Zërit të Amerikës.
Valbin, histori suksesi e biznesit privat
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:03 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG