Lidhje

Vazhdon hapja e dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit


Vazhdon hapja e dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Përfaqësues të Autoritetit për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit i dorëzuan sot në Shkodër dom Gjergj Simonit dosjen që ish-Sigurimi i Shtetit kishte hapur ndaj tij gjatë periudhës së komunizmit, kur ai u arrestua dhe u burgos.

XS
SM
MD
LG