Lidhje

Media Arkivi

Arrestohen 2 deputetë të Vetëvendosjes


Lëvizja Vetëvendosje tha të martën se policia ka arrestuar deputeten e parlamentit të Kosovës nga radhët e kësaj lëvizjeje, Albulena Haxhiu, në mëngjes dhe më vonë edhe deputetin Faton Topalli.

XS
SM
MD
LG