Lidhje

Vetëvendosja dhe LDK fillojnë diskutimet për koalicionin qeveritar


Vetëvendosja dhe LDK fillojnë diskutimet për koalicionin qeveritar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike filluan sot përpjekjet për të afruar qëndrimet e tyre në një koalicion të mundshëm qeverisës. Grupet e punës së të dyja partive thanë se kanë rënë dakort lidhur me përmbajtjen dhe parimet e marrëveshjes.

XS
SM
MD
LG