Lidhje

Ymeri: Vetëvendosje kundër krijimit të gjykatës së posaçme


Visar Ymeri
Deputeti Visar Ymeri thotë se lëvizja Vetëvendosje është kundër themelimit të gjykatës së posaçme për krimet e luftës në Kosovë. Kreu i grupit parlamentar të lëvizjes Vetëvendosje të Kosovës, ndodhet në Uashington dhe të dielën ne e kishim të ftuar për një intervistë në emisionin Ditari.
Intervistë me z. Visar Ymeri
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:03 0:00
XS
SM
MD
LG