Lidhje

Intervistë me z. Visar Ymeri


Deputeti Visar Ymeri thotë se lëvizja Vetëvendosje është kundër themelimit të Gjykatës së Posaçme për krimet e luftës në Kosovë. Kreu i grupit parlamentar të lëvizjes Vetëvendosje të Kosovës, ndodhet në Uashington dhe ne sot e kishim të ftuar për një intervistë në emisionin Ditari.

XS
SM
MD
LG