Lidhje

Devijimi i lumit Vjosa


Devijimi i lumit Vjosa
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Shqipëri dhe Greqi vazhdojnë diskutimet për mbrojtjen e Ekosistemit të Lumit Vjosë.

XS
SM
MD
LG