Lidhje

23 janar 2016 - Stuhia dëborës në Uashington: Dita 1

Gazetarët e Zërit të Amerikës sfiduan erërat e forta dhe dëborën për të fotografuar orët e para të një stuhie masive që kërcënon të sjell sasi rekord të dëborës në Uashington

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG