Lidhje

Amb. William Walker reflekton 20 vjet pas masakrës së Reçakut


Amb. William Walker reflekton 20 vjet pas masakrës së Reçakut
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:55 0:00

20 vjet pas masakrës së Reçakut, ambasadori William Walker i cili i ra kambanës së alarmit për masakrën ku u vranë 45 meshkuj dhe që ndërgjegjësoi komunitetin ndërkombëtar për situatën në Kosovë, thotë se i mbetet besnik vlerësimit të tij për ngjarjen.

XS
SM
MD
LG