Lidhje

Media Arkivi

17-vjeçarja e paralizuar ëndërron të bëhet psikologe


17-vjeçarja e paralizuar ëndërron të bëhet psikologe
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

17-vjeçarja Xhesika Frroku është nxënëse e shkollës së mesme në bashkinë e Vaut të Dejës. Rreth një vit më parë, papritmas ajo e gjeti veten të paralizuar dhe në një karrocë me rrota.

XS
SM
MD
LG