Lidhje

Qytetarët shqiptarë shpresojnë shumë në zgjedhjet


Zgjedhjet në Shqipëri, qytetarët me shpresa
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00
Qytetaret shqiptare mbajne shpresa te shumta se zgjedhjet e neserme do te permiresojne jeten e tyre. Ata vleresuan fushaten si te qete e te kulturuar, ndersa theksuan se problemet kryesore jane papunesia, korrupsioni, mjekesia dhe ekonomia. Korrespondenti yne, Ilirian Agolli, bisedoi me qytetare te Tiranes dhe percolli komentet e tyre, nje dite para zgjedhjeve.

Zgjedhjet në Shqipëri, qytetarët me shpresa
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG