Lidhje

Ditari - SHBA, gjenden dokumente të tjera sekrete në shtëpinë e presidentit Biden
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Ditari - SHBA, gjenden dokumente të tjera sekrete në shtëpinë e presidentit Biden

Pas 12 orë kërkimesh Departamenti i Drejtësisë gjeti të premten edhe 6 dokumente të tjera të shënuara në klasifikuara në shtëpinë e presidentit Biden në Dellauer. Në Shqipëri, brenda tre muajve te fundit zona e Nënshkodrës është përmbytur tre herë. Autoritetet lokale e qendrore ndajnë qëndrime të ndryshme se kujt i takon përgjegjësia për të kompensuar dëmet e shkaktuara. Në liqenin e Pogradecit, mbetjet e vjetra minerare dhe kontratat aktuale koncesionare, vazhdojnë të ndotin ekosistemin si dhe të vënë në rrezik statusin e trashëgimisë natyrore botërore.

All programs

Up next 18:00 - 18:30 30 min

Ditari
See full schedule
XS
SM
MD
LG