Lidhje

Dokumentari "Rrëfimi i një Kishe Martire"


Në Shkodër u promovua dokumentari "Rrëfimi i një Kishe Martire", kushtuar persekutimit dhe qëndresës se besimit katolik në Shqipëri. Dokumentari është realizuar nga "Komisioni Drejtësi dhe Paqe" si pjesë e veprimtarive që i bëjnë jehonë vizitës që zhvilloi në Shqipëri, Ati i Shenjtë, Papa Françesku.

Dokumentari "Rrëfimi i një Kishe Martire"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:15 0:00

XS
SM
MD
LG