Lidhje

Programe zhvillimi në Kelmend


Programe zhvillimi në Kelmend
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00

Kelmendi është skaji më verior i Shqipërisë dhe pjesë e bukurive të Alpeve shqiptare. Vitet e fundit, në Kelmend kanë nisur një numër programesh zhvillimi, që synojnë përmirësimin e infrastrukturës rrugore, nxitjen e turizmit dhe levizjen e lirë të shtetasve mes Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG