Lidhje

Ditari

Maqedoni: Ligj i debatueshem per amnistine


Gjykata kushtetuese e Maqedonisë e ka miratuar sot ndryshimin e ligjit për amnisti të rasteve të shkeljeve dhe krimeve në proceset zgjedhore.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG