Lidhje

Maqedoni: Ligj i debatueshem per amnistine


Maqedoni: Ligj i debatueshem per amnistine
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Gjykata kushtetuese e Maqedonisë e ka miratuar sot ndryshimin e ligjit për amnisti të rasteve të shkeljeve dhe krimeve në proceset zgjedhore.

XS
SM
MD
LG