Lidhje

Ditari

SHBA: Kompania nga Kosova nderohet me çmim


Kompania nga Kosova, KEDS, e cila merret me shpërndarjen e energjisë elektrike, mori dje në Uashington një çmim për angazhimin e saj në trajnimin dhe punësimin e të rinjve në Kosovë.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG