Lidhje

SHBA: Kompania nga Kosova nderohet me çmim


SHBA: Kompania nga Kosova nderohet me çmim
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Kompania nga Kosova, KEDS, e cila merret me shpërndarjen e energjisë elektrike, mori dje në Uashington një çmim për angazhimin e saj në trajnimin dhe punësimin e të rinjve në Kosovë.

XS
SM
MD
LG