Lidhje

Ndërgjegjësim për problemet mjedisore


Ndërgjegjësim për mjedisin
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

Ndërgjegjësim për mjedisin

Të grupuar në shoqata joqeveritare, të rinjtë po zgjerojnë përpjekjet e tyre në mbrojtje të mjedisit edhe jashtë Tiranës, duke u shtrirë në një pjesë të madhe të rretheve të Shqipërisë, ku mjedisi natyror vazhdon të dëmtohet. Të mbledhur në Shkodër në një veprimtari promovuese, aktivistët e mjedisit u shprehën se po kërkojnë forma të reja për ndërgjegjësimin e institucioneve dhe komuniteteve lokale.

Ndërgjegjësim për mjedisin
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

XS
SM
MD
LG