Lidhje

Korrupsioni dhe liria e shtypit - dy problemet e Kosovës


Korrupsioni dhe liria e shtypit - dy probleme për Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Në Kosovë, përfaqësues të Parlamentit Evropian thanë se luftimi i krimit të organizuar dhe korrupsionit duhet të jetë përparësi e punës së institucioneve ndërsa bënë thirrje edhe për zgjidhjen e problemeve që lidhen me lirinë e shtypit. Zyrtarët e Parlamentit Evropian po qëndrojnë në Kosovë, në kuadër të fillimit të dialogut parlamentar për marrëveshjen e Stabilizim Asocimit ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Korrupsioni dhe liria e shtypit - dy probleme për Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

XS
SM
MD
LG