Lidhje

Intervistë me Zeqirja Ibrahimin, deputet i Lëvizjes Besa për komunën e Çairit


Intervistë me Zeqirja Ibrahimin, deputet i Lëvizjes Besa për komunën e Çairit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:53 0:00

Zeqirja Ibrahimi është deputet dhe garon për kryetar të komunës së Çairit, ndërsa thotë se partia e tij Lëvizja Besa duke qenë një parti e re që për së pari herë garon në zgjedhje vendore ka krijuar një përparësi për besueshmëri.

XS
SM
MD
LG