Lidhje

NATO e përkushtuar ndaj sigurisë së Ballkanit


Në Kosovë, zyrtarë të NATO-s thanë se do të vazhdojnë të ruajnë praninë dhe angazhimin për të siguruar qëndrueshmërinë dhe sigurinë e Ballkanit Perëndimor. Komentet u bënë në një konferencë mbi rolin e NATO-s.

NATO e përkushtuar për sigurinë e Ballkanit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG