Lidhje

Ditari

Kosovë, urdhër arrest për tre deputetë të lëvizjes Vetëvendosje


Një gjykatës në Prishtinës lëshoi urdhër arreste dhe kërkoi masë paraburgimi për tre deputetë të lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi dhe Albulena Haxhiu.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG