Lidhje

Kosovë, urdhër arrest për tre deputetë të lëvizjes Vetëvendosje


Kosovë, urdhër arrest për tre deputetë të lëvizjes Vetëvendosje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Një gjykatës në Prishtinës lëshoi urdhër arreste dhe kërkoi masë paraburgimi për tre deputetë të lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi dhe Albulena Haxhiu.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG