Lidhje

Familjet në nevojë apel për ndihmë


Familjet në nevojë apel për mbështetje
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Në rrethe një numër i madh familjesh me probleme sociale, ekonomike e shëndetësore vazhdojnë të përballen përditë me vështirësi në përballimin e jetesën. Përfaqësues të këtyre familjeve shprehen se është koha që politika të drejtojë sytë tek vështirësitë dhe problemet e qytetarëve dhe jo tek sherret e përditshme mes tyre.

Familjet në nevojë apel për mbështetje
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG