Lidhje

Biblioteka e Arshi Pipës ngjall interesin e studiuesve


Biblioteka e Arshi Pipës ngjall interesin e studiuesve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Në fundin e jetës, profesori shqiptaro–amerikan Arshi Pipa, i dhuroi bibliotekën dhe arkivën e familjes Pipa, Muzeut Historik të qytetit të Shkodrës. Drejtues të këtij institucioni thonë se ajo është një pasuri me vlera të veçanta jo vetëm për qytetin e Shkodrës.

Biblioteka e Arshi Pipës ngjall interesin e studiuesve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG