Lidhje

Festa e Shegës në Anën e Malit


Festa e Shegës në Anën e Malit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Në Anën e Malit në Shkodër u zhvillua “Festa e Shegës”, një veprimtari që synoipromovimin eprodukteve dhe traditës së një prej zonave ndërkufitare të bashkisë Shkodër. Në mjaft zona të Shqipërisë, fermerët po i kthehen traditës së prodhimeve bujqësore, si mundësi për të zhvilluar agroturizmin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG