Lidhje

Durrës: Vazhdojnë kërkimet për të mbijetuarit dhe të pastrehët


Durrës: Vazhdojnë kërkimet për të mbijetuarit dhe të pastrehët
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:20 0:00

Emisioni televiziv i Zërit të Amerikës Ditari, transmetohet çdo ditë në orën 18:00.

XS
SM
MD
LG