Lidhje

Shqiptarët e Amerikës fonde për njerëzit e prekur nga tërmeti


Shqiptarët e Nju Jorkut në ndihmë të viktimave të tërmetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Marko Kepi i organizatës Rrënjët Shqiptare në Nju Jork dhe Mark Kosmo me fondacionin Global Albanians në Boston folën me Zërin e Amerikës për përpjekjet e ndihmave nga diaspora shqiptare në Amerikë dhe në botë

Shqiptarët e Nju Jorkut në ndihmë të viktimave të tërmetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00
Diaspora grumbullon fonde në ndihmë të viktimave të tërmetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG