Lidhje

Thumana, një nga zonat më të dëmtuara nga tërmeti


Thumana, një nga zonat më të dëmtuara nga tërmeti
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:53 0:00

Ekipet e kërkim shpëtimit nxorrën sot nga rrënojat 5 përsona, ndërsa vazhdon puna pandërpreje për kerkimin e të mbijetuarve. Ajo që vihet re edhe gjatë ditës se sotme është solidariteti I gjërë I shqitarëve, brenda dhe jashtë vendit, me banorët e Thumanës

XS
SM
MD
LG