Lidhje

Tenori francez, koncert operistik nga dritarja e apartamentit


Tenori francez, koncert operistik nga dritarja e apartamentit
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Ndërkohë që në Francë masat e karantinës janë në javën e dytë, një këngëtar opere është shndërruar në sensacion në mediat sociale. Stephane Senechal këndon nga dritarja e apartamentit të tij për fqinjët , me një repertor që përfshin pjesë operistike dhe La Marsejezën, himnin kombëtar francez.

XS
SM
MD
LG