Lidhje

Ramadani: Situata me Covid-19 në Kosovë është nën kontroll


Ramadani: Situata me Covid-19 në Kosovë është nën kontroll
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Në Kosovë prej dhjetë ditësh situata epidemiologjike ka filluar të ndryshojë dhe sipas shifrave zyrtare numri i të prekurve me COVID-19 po shënon ulje ndërsa po rritet numri i të shëruarve. Në një bisedë me Zërin e Amerikës, drejtuesi i ekipit kundër pandemisë Naser Ramadani thotë se situata është nën kontroll dhe se lehtësimi i masave kufizuese shkallë shkallë, do të ndihmojë në frenimin e përhapjes.

Ramadani: Situata me Covid-19 në Kosovë është nën kontroll
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG