Lidhje

Promovimi i natyrës përmes fotografisë


Promovimi i natyrës përmes fotografisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Promovimi i natyrës përmes fotografisë

Në Shqipëri natyra me bukuritë dhe problematikat e saj po tërheq gjithnjë e më shumë interesimin e artistëve. Pas një qendrimi prej 20 vitesh në Amerikë,

Valbona Quku Lisha është kthyer në Shqipëri për të promovuar natyrën përmes fotografive. Në Galerinë "Oda" në Shkodër ajo ka hapur ekspozitën e saj " Perlat e kurorës shqiptare".

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG