Lidhje

Ish të përndjekurit politikë dhe fushata elektorale në Shqipëri


Ish të përndjekurit politikë dhe fushata elektorale në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Ndërkohë që në Shqipëri ka nisur fushata elektorale për zgjedhjet e reja parlamantare, ish të burgosurit dhe të përndjekurit politikë të regjimit komunist, shprehen të pakënaqur me vemendjen që po i kushtohet problematikave të tyre.

XS
SM
MD
LG