Lidhje

Ditari


Ditari
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Kosova nderon me Medalje Presidenciale djalin e ndjerë të Presidentit Joe Biden. Një grup prej 5 grash dhe 14 fëmijësh shqiptarë, mbërrijnë në Tiranë, pasi u riatdhesuan nga Siria. Në Tiranë, Forcat e Armatosura njoftuan se kanë vënë nën kontroll pothuaj të gjitha zjarret e shfaqura këtë javë.

XS
SM
MD
LG