Lidhje

Ditari


Ditari
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

KPA vendos shkarkimin e prokurorit Besim Hajdarmataj. Vazhdojnë problemet me zjarret në Shqipëri dhe Kosovë. Një raport i ri thotë se forcimi i sovranitetit të Kosovës duhet të jetë në qendër të strategjisë amerikane dhe evropiane. Intervistë me një nga autorët e raportit, Arben Hajrullahu.

XS
SM
MD
LG