Lidhje

Ditari - Presidenti i Kryqit të Kuq Ndërkombëtar në Shqipëri


Ditari - Presidenti i Kryqit të Kuq Ndërkombëtar në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Presidenti i Kryqit të Kuq Ndërkombëtar viziton vullnetarët humanitarë në Shqipëri Përparimet e dhjetëvjeçarit të fundit në fushën e internetit dhe rrjeteve sociale kanë mundësuar që, edhe në Shqipëri, bibliotekës tradicionale t’i shtohet edhe biblioteka dixhitale si dhe audiolibrin. Misionet arkeologjike në Luginën e Drinos sfidojnë pandeminë.

XS
SM
MD
LG