Lidhje

Ditari - Përleshje dhe të plagosur gjatë një operacioni të policisë në veriun e Kosovës


Ditari - Përleshje dhe të plagosur gjatë një operacioni të policisë në veriun e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Dhjetë pjesëtarë të policisë së Kosovës dhe një qytetar serb u plagosën sot paradite në veriun e Kosovën gjatë një përplasjeje të forcave të rendit me një grup protestuesish serbë. Pritshmëritë e banorëve të Prizrenit nga zgjedhjet komunale të së dielës në Kosovë. Sfidat e shëndetit mendor mes në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG