Lidhje

Ditari - SHBA hedh poshtë pretendimet e talebanëve për investime kineze


Ditari - SHBA hedh poshtë pretendimet e talebanëve për investime kineze
please wait

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Në Kosovë ka nisur heshtja zgjedhore në prag të votimeve për pushtetin lokal që mbahen dielën. Ndotja e vazhdueshme e lumit Gjanica në Fier, nga kompanitë e naftës, që i derdhin mbetjet e tyre në të Intervistë me Ministrin e Mbrojtjes dhe Forcës së Sigurisë së Kosovës Armend Mehaj.

XS
SM
MD
LG