Lidhje

Ditari - Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev përpiqet të zgjerojë kabinetin qeveritar


Ditari - Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev përpiqet të zgjerojë kabinetin qeveritar
please wait

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev përpiqet të zgjerojë kabinetin qeveritar Në Kosovë, organizatat ndërkombëtare u bëjnë thirrje autoriteteve në Kosovë që të ndërmarrin reforma që do të siguronin barazinë e fëmijëve Studentë dhe vullnetarë të Kryqit të Kuq dhurojnë gjak në Shkodër për fëmijët talasemikë

XS
SM
MD
LG