Lidhje

Ditari - Shtohen shqetësimet për variantin e ri të koronavirusit


Ditari - Shtohen shqetësimet për variantin e ri të koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

Britania konfirmon dy raste me variantin e ri të koronavirusit, ndërsa vendet në gjithë botën vendosin kufizime udhëtimi. Vazhdojnë hetimet dhe reagimet në Kosovë për vrasjen e trefishtë mbrëmë në Deçan. Një pjesë e ndërtesave dhe objekteve të traditës historike dhe kulturore në Shqipëri po zhduken ose rrezikohen nën hijen e ndërtimeve të reja.

XS
SM
MD
LG