Lidhje

Ditari - Takim Blinken-Lavrov mes tensioneve për trupat ruse pranë kufirit me Ukrainën


Ditari - Takim Blinken-Lavrov mes tensioneve për trupat ruse pranë kufirit me Ukrainën
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken takohet me ministrin e Jashtëm rus Sergei Lavrov, mes tensioneve për trupat ruse pranë kufirit me Ukrainën Intervistë me zëvendëspresidenten e asamblesë parlamentare të NATO-s dhe kryetaren e komisionit të politikës së jashtme në parlamentin e Shqipërisë, Mimi Kodheli Komiteti teknik i ekspertëve në Shqipëri, rekomandon detyrimin për vaksinim e të gjithë punonjësve të administratës publike, supermarketeve dhe qendrave tregtare dhe miraton dozën e tretë për të gjithë të rriturit

XS
SM
MD
LG