Lidhje

Ditari - Banka Evropiane e Investimeve ndihmon Shqipërinë me hua afatgjata


Ditari - Banka Evropiane e Investimeve ndihmon Shqipërinë me hua afatgjata
please wait

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Zëvendës presidentja e Bankës Evropiane të Investimeve, Lilyana Pavlova flet për projektet e krahut financues së BE-së në Shqipëri. Dita ndërkombëtare e personave me aftësi të kufizuara: Sfidat në Shqipëri dhe Kosovë. Në Shtetet e Bashkuara zbulohen raste të reja me Omicron ndërsa presidenti Biden detajon masat e reja për të frenuar virusin.

XS
SM
MD
LG