Lidhje

Ligjvënësit amerikanë kërkojnë sanksione të mëtejshme ndaj Rusisë


Ligjvënësit amerikanë kërkojnë sanksione të mëtejshme ndaj Rusisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Njoftimi i Presidentit Joe Biden se Shtetet e Bashkuara po marrin masa ndaj oligarkëve rusë dhe po mbyllin hapësirën ajrore për avionët rusë në përgjigje të sulmit ndaj Ukrainës, u prit me vlerësim nga ligjvënësit demokratë.

XS
SM
MD
LG