Lidhje

Ditari - NATO diskuton për anëtarësimin e shpejtë të Finlandës dhe Suedisë


Ditari - NATO diskuton për anëtarësimin e shpejtë të Finlandës dhe Suedisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

NATO diskuton për anëtarësimin e shpejtë të Finlandës dhe Suedisë megjithë kundërshtitë e papritura të Turqisë. Në Shqipëri heqja e masave të pandemisë dhe hapja e kufijve ka rritur prurjet turistike, por operatorët turistikë përballen me pasojat e luftës në Ukrainë dhe rritjen e çmimeve.

XS
SM
MD
LG