Lidhje

Ditari - Intervistë me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti


Ditari - Intervistë me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Aleanca e NATO-s është sot më e nevojshme se kurrë më parë, tha sot Presidenti Biden gjatë një takimi në Shtëpinë e Bardhë me udhëheqësit e Finlandës dhe Suedisë rreth anëtarësimit të tyre në NATO. Intervistë me kryeministrin e Kosovës. Shqipëri, vijojnë diskutimet për kandidaturat për presidentin.

XS
SM
MD
LG